Прекината контролка поради расистички навреди кон играч на олимпискиот тим на Германија

Панцерите се загреваа против Хондурас кога на неколку минути пред крајот фудбалерите го напуштија теренот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *