Премиер лигата го памти Христов: Голот на денот е резервиран за Македонецот (Видео)

Некогашниот голгетер пред две децении беше дел од англиската елита.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *