Преселбата сè поизвесна, Бејл наскоро на добро познато место

Со враќањето на Зидан, Реал се подготвува за тотален ремонт на тимот, за Велшанецот тоа се лоши вести.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *