Претседателот на ПСЖ ги загрижи навивачите на Реал и Барса

Ал-Келаифи даде интервју во кое испрати непријатни пораки до шпанските гиганти.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *