Принцезите вчера навиваа за Серена, за кого ли ќе бидат денеска?

Кејт и Меган во добро расположение на Вимблдон, иако резултатот од женското финале не им беше по ќеиф.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *