Приведен човекот кој на Шаќири му облече јакна со симболот на УЧК

Фудбалерот нема да добие казна, бидејќи според Швајцарците, постапил како што треба.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *