Проблем во Токио: корона-случај во олимпиското село на шест дена пред стартот на ОИ

Прв позитивен случај откако повеќето спортисти се сместија во олимпиското село

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *