Прв гол на Милер по камбекот, Германија броеше до седум против Летонија (видео)

Селекцијата која претрпе срам од нашите Рисови демонстрираше сила.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *