Првокласна сензација – Нигерија за половина час поведе со 4:0, освои само еден бод против Сиера Леоне (Видео)

Големо изненадување се случи во Бенин на неутрален терен, а големиот фаворит прокоцка предност од четири гола

Слични вести...