Првото засилување на Ливерпул во ерата на Клоп се сели во Порто

Грујиќ имаше успешна позајмица на „Драгао“, потпишува со Змејовите до 2026 година.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *