Брзо, ефектно и романтично за Работнички – Со два гола за 9 минути Шкупи експресно падна во скопското дерби

На неутрален терен на игралиштето на ФФМ младиот тим од Дебар Маало му одржа лекција на кандидатот за титулата

Слични вести...