Радукану: Парите од победата на САД опен им ги дадов на родителите, тие нека ги чуваат

Британската тенисерка која го воодушеви светот со игрите во Њујорк, ги почести родителите со околу 2 милиони евра.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *