Рамос ќе го крпи составот на Санта Клара за првиот дуел со Шкупи

Неизвесен е настапот на голгетерот Карлос Карвалјо, а во Скопје нема да патуваат и десниот бек Ромао и играчот од средниот ред Костиња.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *