Разиграна Македонија, погоди и Тричковски за 2:0

По одлична акција во 57. минута веќе водиме со два гола разлика

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *