Разочарување за навивачите на Партизан во Македонија

УЕФА ја одби жалбата, па „црно-белите“ и на стартот на групната фаза во ЛЕ ќе играат без публика.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *