Реал се крсти во Каземиро и разбранетиот Куртоа (видео)

Со шест погодоци, бразилскиот играч за врска е втор најдобар стрелец на Кралевите зад Карим Бензема

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *