Речиси 40 коефициент од пет меча со реални опции да бидат погодени

Понеделничките Квоти на денот ако се одиграат сите пет комбинации на еден тикет, носат вкупен коефициент од 39.66. Џенова дома игра против Венеција и не треба да загуби во меч на кој некогашниот тим на Горан Пандев треба да постигне барем два погодока. За 1Х&T12+ коефициентот е 2.05.

Во Израел, екипата на Макаби Тел Авив е фаворит на гостувањето кај Беитар Ерусалим и очекувањата се дека ќе постигнат меѓу 1-3 погодоци во двете полувремиња. За Т2 1-3 I & 1-3 II квотата е 2.10.

Голови се очекува да има и на дуелот Емполи – Сампдорија. И тука треба да има погодоци во двете полувремиња, а 2.25 е коефициентот за 1-3 I & 1-3 II.

Ниор е домаќин на Сент Етјен во втората француска лига, а тука гостите не треба да загубат во дуел на кој ќе има од 2-5 погодоци за да биде добитен коефициентот 1.95.

Кадис и Елче ќе играат во Шпанија, а тука квотата од 2.10 треба да биде добитна уште во првото полувреме затоа што опцијата е домаќините да постигнат барем еден погодок во првите 45 минути.

- Оглас -

Најнови вести