Репрезентативецот на Андора со својот „твит“ ја насмеа цела Европа (ФОТО)

Најстариот фудбалер на оваа држава имаше свое шоу по натпреварот против Англија

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *