Револуција во фудбалот: се менува правило за офсајд, ќе паѓаат повеќе голови

Правилото на проба во Италија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *