Револуционерен предлог – фајнал-фор во Лигата на шампионите

УЕФА би можела сезонава да тргне по стапките на кошаркарската Евролига, и европскиот првак да се решава на турнир во Истанбул.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *