Рио нема дилеми: Лампард е перфектен за Челзи

Поранешниот дефанзивец на Манчестер јунајтед ја поддржува идејата Лампард да биде иден предвоник на Сините.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *