Ризик е, ама вреди да се одигра – Пандев и Несторовски, тандем стрелци со квота 9,30

Македонското дерби во Серија А меѓу Удинезе и Џенова ќе се игра денеска од 19.30 часот, а Sport Life ви нуди интересна опција

Слични вести...