РК Вардар со соопштение до јавноста

Вардарци ќе мора во следниот период да се снаоѓаат без нивниот важен играч.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *