Робертсон си истури кафе врз панталоните и чевлите, дали тоа е лош предзнак? (Видео)

На Австралиецот кој е меѓу фаворитите за светски првак во снукер, му се случи малер пред почетокот на мечот со Хоукинс.

Слични вести...