Чаирска романтика – Брз нокаут за Шкупи, им го најави нивниот поранешен играч со гол во 32 секунда

Работнички набрзина постигна два гола во дербито и води со 2:0 на меч на кој беше постигнат еден од најбрзите голови сезонава во ПМФЛ

Слични вести...