Роналдињо ретко кога е тажен, но денеска не може да ги запре солзите (Фото)

Коронавирусот е причина за смртта на жената која најмногу ја сакаше.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *