Роналдо: Формирањето Суперлига не е толку лоша идеја

Легендарниот бразилски фудбалер, а сега газда на шпанскиот тим, даде поддршка за создавање на нова европска лига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *