Роналдо има чудесна моќ – Јувентус ќе плати 80 милиони евра за играчот што го пикира Португалецот

Јувентус и Вулверхемптон се многу блиску до договор за Раул Хименес, а се најавува скап трансфер, што ќе биде рекорден за фудбалер од Мексико.

Слични вести...