Роналдо ја игра последната сезона во Јувентус, познато каде сака да ја заврши кариерата

Португалецот би можел да облече дрес на уште еден гигант, по Манчестер јунајтед, Реал Мадрид и Јувентус.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *