Роналдо му кажа на Де Хеа каде ќе биде шутиран пеналот (ФОТО)

Португалецот на сите начини му помага на својот тим.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *