Роналдо растури со пенали, португалскиот Манчестер јунајтед го прегази Луксембург за 10 минути (Видео)

Најдобриот играч на Португалците рутински ги реализира двата пенали во осмата и во 13-тата минута, а потоа погоди и Бруно Фернандеш во 17-тата минута.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *