Русија не разби за едно полувреме, разликата е 18 поени

Домаќините имаат убедлива предност по 20 минути игра, а клуч е многу подобриот скок на фаворитите

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *