Русите го добија последниот тест пред ЕП, Бугарија остана на една победа во последните две години

Александар Соболов со гол од пенал во 85. минута го скрши отпорот на Бугарија во последниот контролен меч на Зборнаја пред континенталниот шампионат

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *