Руски политичар со провокација: Губиме од Динамо, а Загреб не можете да го најдете на мапата на светот

Ултрадесничарскиот заменик претседател на руската Дума вели дека нивните клубови не се подготвени за еврокуповите и со навредлива изјава бара алиби за поразот на Краснодар

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *