Само 10 репрезентации постигнале повеќе голови од Македонија во квалификациите

Од 55 национални тимови, Црвено-жолтите се меѓу најефикасните.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *