Саутгејт: Во составот на Англија нема туристи

Селекторот на Гордиот Албион објаснува кои фудбалери се викнати за настап на ЕП.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *