Сè ќе се заборави ако го елиминираат Сити – Милионерите си го заборавиле заменик-капитенот во Келн

Чудно за клуб од калибарот на Борусија Дортмунд, но вистинито е и Хумелс сам си се вратил дома.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *