Сега и официјално, Ферари се прости од Фетел!

Леклер вели дека му било чест што возеле за ист тим, Фетел вели дека парите не биле пресудни за одлуката.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *