Сент Луис стигна до „брејк“ и го возврати ударот

Серијата во конференциското финале на Западот полека станува неизвесна.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *