Сензација на ЕП, Чешка му одржа лекција на олимпискиот шампион

Големо изненадување во осминафиналето на континенталниот шампионат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *