Сезоната во НХЛ-лигата почна со пораз на шампионот

Капиталците од Вашингтон ја разочараа публиката во Сент Луис со златниот гол во продолжението.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *