Шаќири повторно ги налути Србите: Очекуваме жестока реакција од УЕФА и ФИФА (ВИДЕО)

Фудбалскиот сојуз на Србија испрати протестно писмо до двете куќи на фудбалот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *