Дали е ова „подарок“ коефициент за победа на МЗТ против Работнички?

Дербито на двата најтрофејни клуба во македонската кошарка ќе се игра без публика

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *