Шегобиецот Роналдо најде време и за забава (видео)

Кристијано Роналдо не само што го подигна нивото на тренинзите во Јуве, туку ја покажа и неговата забавна страна. Португалецот очигледно минува убави денови во Торино, неговиот тим реди победи иако тој се уште трага по првенецот, а дека најмалку се грижи за головите покажа на ова видео, откако одлучи да се пошегува со новинарот кој известува за официјалната телевизија на клубот.

- Оглас -

Најнови вести