Шкотска ги открива слабостите на Лалињата, од Мемфис треба најмногу да се чуваме (видео)

Холанѓаните делуваат неснаодливо при притисок високо на теренот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *