Шоу на „Бернабеу“: Седум гола, хет-трик на Бензема, деби од соништата за Камавинга и пресврт-победа на Реал (видео)

Кралевите по подолго време се вратија во својот дом и приредија уживање за публиката.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *