Шпанија три години без прекин дава голови, но девет години нема одбрането пенал

„Црвената фурија“ теоретски уште нема обезбедено место на ЕП 2020.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *