Штета, Македонија во финишот загуби од Италија

Одлично игравме против непоразената селекција во нашата група, но на крајот тоа не го крунисавме со победа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *