Штиклите вечерва беа во мода, Де Јонг му конкурира на Матета (видео)

Напаѓачот на Севилја со безобразно добар погодок ги осигури бодовите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *