Што му објаснуваше Марез на Стоунс? Многу си мек (Видео)

Интересно видео се појави со конверзација и мала кавга меѓу офанзивецот на Манчестер сити и стоперот на популарните Граѓани

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *